EXCEDRIN MIGRASTOP

LEK NA MIGRENĘ

Osoby cierpiące na migrenę wiedzą, że migrena to znacznie więcej niż ból głowy. Czasem ból głowy i objawy towarzyszące migrenie są tak silne, że najchętniej zamknelibyśmy się w cichym, ciemnym pokoju. Dlatego z myślą o migrenikach opracowaliśmy lek, dostępny bez recepty, Excedrin MigraStop.


Excedrin MigraStop to jedyny lek, dostępny na polskim rynku, który zwalcza wszystkie objawy migreny¹. Eliminuje nie tylko silny ból głowy, ale także dodatkowe objawy jak nudności, światłowstręt czy dźwiękowstręt.

Osoby cierpiące na migrenę często wspominają, że objawy towarzyszące są na tyle uciążliwe, że przez nie ataki mają jeszcze bardziej dramatyczny przebieg, praktycznie uniemożliwiając normalne funkcjonowanie.

Pulsujący ból po lewej stronie głowy. Jakby galopujące konie przemierzały moją czaszkę. Światło zaczęło niemiłosiernie mnie oślepiać. Zasłoniłam rolety, koledzy z pracy nie byli tym zachwyceni. Ich rozmowy doprowadzały mnie do szału, nie mówiąc o dzwoniących w nieskończoność telefonach. Ból narastał z każdą chwilą. Nie dawałam rady, musiałam wyjść do domu. Nie mogłam się na niczym skupić, wiedziałam, że muszę się gdzieś szybko schować. Do domu dotarłam ledwo żywa, chwilę przed apogeum bólu. To dobrze, bo jakby wszystkiego było mało, zachciało mi się wymiotować.... - wypowiedź Anny² -

Co wyróżnia Excedrin MigraStop?

Marka Excedrin jest znana w Stanach Zjednoczonych, gdzie od ponad 50 lat pomaga cierpiącym na migrenę wracać do normalnego funkcjonowania. W tym czasie zaufały jej miliony Amerykanów. W Polsce lek jest dostępny już od ponad roku i wciągu tych kilkunastu miesiący Excedrin MigraStop zdobył najwyższe zaufanie wśród Polaków cierpiących na migrenę³.

Szybkość działania: 91% Zadowolonych osób
Skuteczność: 94% Zadowolonych osób
Zadeklarowało
ponowny zakup:
93% osób

Jak stosować ten lek na migrenę?

Zażycie dwóch tabletek tuż po wystąpieniu pierwszych objawów migreny może zatrzymać jej rozwój.

Excedrin MigraStop

Jeżeli jest to konieczne, a silny ból się utrzymuje, zażyj Excedrin MigraStop po raz drugi. Dawkę można powtórzyć po ok. 4-6 godzinach, ale nie należy przyjmować więcej niż 6 tabletek dziennie. Nie wskazane jest przyjmowanie Excedrin MigraStop przez okres dłuższy niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Excedrin MigraStop jest dostępny bez recepty w aptekach w opakowaniach po 10 lub 20 tabletek.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Excedrin MigraStop